Standhouders

DE VOLGENDE BEDRIJVEN EN ORGANISATIES KOMEN: 

Duurzaam huis en bedrijf
Electro 2000 www.electro2000.nl
Bureau Overmorgen www.overmorgen.nl
Duurzaamaan www.duurzaamaan.nl
Duurzaam Wonen Holland www.renewable-energy-products.nl
Duurzaam Bouwloket www.duurzaambouwloket.nl
Zonnepanelen Volendam www.zonnepanelenvolendam.nl
Sunforce www.sunforce.nl
Ruben Wennekers www.rubenwennekers.nl
Martin Wouda/123 Verwarmen www.123verwarmen.nl
Mercuur Bouw www.mercuurbouw.nl
Klimaatservice Noord-Holland www.klimaatservicenoordholland.nl
BKS Spouwisolatie www.bksspouwisolatie.nl
Eco-Cabins www.eco-cabins.nl
BZWHolland www.bzwholland.nl
Jaga www.jaga.nl
Vandebron www.vandebron.nl
Zon op Marken www.zonopnederland.nl/zon-op-marken
Zon op Waterland www.zonopnederland.nl/zon-op-waterland
Zon op Edam-Volendam www.zonopnederland.nl/zon-op-edam-volendam
Zon op Purmerend www.zonopnederland.nl/zon-op-purmerend

Stands van de deelnemende gemeenten met informatie over regelingen en ondersteuning.

Elektrisch vervoer
Autobedrijf Peter Ursem www.peterursem.nl
Kia Durmi Auto www.durmiauto.nl
Volvo Ton van Kuyk Waterland www.tvk.nl
Autobedrijf Louman www.toyota-purmerend.nl
Heron Purmerend www.heronauto.nl
BMW Dusseldorp www.dusseldorpbmw.nl
PCS bromfietsen www.pcsbromfietsen.nl
Scooter Experience www.scooterexperience.nl
Verenigig Elektrische rijders www.evrijders.nl
Vervoerregio Amsterdam www.vervoerregio.nl
MOVE www.move-nl.com

Recycling
HHNK www.hhnk.nl
Miems 2hands Purmerend www.miems2ndhand.wordpress.com
Weggeefwinkel Edam www.weggeefwinkel.webklik.nl
Milieuservice, www.milieuservice.nl

Voeding, Natuur en Milieu
Bamboobaby www.bamboobaby.nl
Bierbrouwerij De 7 deugden www.de7deugden.nl
Duurzaaminsecteneten www.duurzaaminsecteneten.nl
GoodBugfood www.goodbugfood.store
Slagerij de Rode Os www.derodeos.nl
Brood Purmerend www.broodpurmerend.nl
Eerlijk en Heerlijk van Berge www.eerlijkenheerlijk.eu
Bijenteeltvereniging Beemster www.bijeenteeltverenigingbeemster.nl
Tuindersvereniging Edam en Tuinvreugde Volendam
Biologisch-dynamische veehouderij Sonnevanck
Opgewekt in Purmerend www.opgewektinpurmerend.nl
Greenpeace www.greenpeace.nl
Milieudefensie www.milieudefensie.nl
IVN-Waterland www.ivn.nl/waterland
Engberts Hoveniers www.engbertshoveniers.nl
De Amsterdamsche zeepfabriek www.deamsterdamschezeepfabriek.nl
Groene KoffieThee

Educatie
De Triade Edam www.atlascollege.nl

Verder
Dijklander Ziekenhuis www.dijklanderziekenhuis.nl
Rabobank Waterland e.o. www.rabobank.nl
De organisatie van de zonnebotenrace in juni in Purmerend www.solarsportone.org en www.youngsolarchallenge.nl