Standhouders

Aanmelding beursdeelname

Voor beursdeelname, lees eerst Voorwaarden en spelregels 2019

Bedrijven en organisaties kunnen zich aanmelden tot 1 maart 2019 via het Aanmeldingsformulier met beknopte instructies 2019 (PDF bestand)
Meer informatie nodig? Bel Wil Spanjer, 06 2320 4240.

De volgende bedrijven en organisaties hebben zich in 2018 opgegeven:

Energie in huis en bedrijf
Electro 2000, www.electro2000.nl
Duurzaamaan, www.duurzaamaan.nl
Van de Bron, www.vandebron.nl
BKB Spouwisolatie, www.bkbspouwisolatie.nl
Duurzaam Wonen Holland, www.renewable-energy-products.nl
Zonnepanelen Volendam, www.zonnepanelenvolendam.nl
Sunforce, www.sunforce.nl
Ruben Wennekers, www.rubenwennekers.nl
Engberts Elektrotechniek, www.engberts.nu
Martin Wouda/123 Verwarmen, www.123verwarmen.nl
Sin-Gas, www.sin-gas.nl
Duurzaam Bouwloket, www.duurzaambouwloket.nl

Elektrisch vervoer
Ronald Schot, elektrische fietsen, www.ronaldschot.nl
PCS bromfietsen, www.pcsbromfietsen.nl
Autobedrijf Peter Ursem, www.peterursem.nl
Autobedrijf Herman Schilder, www.hermanschilder.nl
Autobedrijf Louman, www.toyota-purmerend.nl
Volvo Van Kuyk, www.tvk.nl
Gomes, www.gomes.nl
Heron Purmerend, www.heronauto.nl
BMW Dusseldorp, www.dusseldorpbmw.nl

Recycling
De Graaf Groep B.V., www.degraafgroep.nl
CirTec, www.cirtec.nl
Repaircafé Purmerend, www.repaircafepurmerend.nl
Weggeefwinkel Edam, www.weggeefwinkel.webklik.nl
Kunstenaar Karel Lautenschutz

Voeding, Natuur en Milieu
Boeren en Buren De Rijp, www.boerenenburen.nl/nl-BE/assemblies/8871
Bierbrouwerij De 7 deugden, www.de7deugden.nl
Slagerij de Rode Os, www.derodeos.nl
Brood Purmerend, www.broodpurmerend.nl
Eerlijk en Heerlijk van Berge, www.eerlijkenheerlijk.eu
Tuinvereniging Edam
Nelsie’s Fine Alley
Biologisch-dynamische veehouderij Sonnevanck
Opgewekt in Purmerend, www.opgewektinpurmerend.nl
Greenpeace, www.greenpeace.nl
Milieudefensie, www.milieudefensie.nl
Bloemist De Peperbloem, www.peperbloem.nl
Bloemist Florapro, www.florapro.nl
Engberts Hoveniers, www.engbertshoveniers.nl

Educatie
Clusiuscollege Purmerend, www.clusius.nl
Da Vinci College, Purmerendse ScholenGroep, www.psg.nl
TwaanLab, www.twaanlab.nl 

Verder
Boekhandel ’t Leesteken, www.libris.nl/leesteken
Rabobank Waterland e.o. www.rabobank.nl

Solarteam TU Eindhoven, http://www.solarteameindhoven.nl
en de organisatie van de zonnebotenrace op 22/23 juni in Purmerend
: http://www.solarsportone.org en www.youngsolarchallenge.nl